Так близько до хмар

Автор: Валентина Савчишин, м.Тернопіль
Дата походу: 19.07-24.07.2020

 

Похід в гори, мабуть, не назвеш класичним відпочинком у звичному нам розумінні. Тут ти цілий день ідеш з наплічником, часом чвакаєш по болоті, спотикаєшся, інколи падаєш, встаєш і йдеш далі, милуєшся краєвидами та неймовірним заходом сонця, переходиш річки вбрід, ховаєшся від дощу, молячись Богу, щоб хмари пошвидше обійшли стороною, підіймаєшся на вершини, спускаєшся в долини... постійно вперед, трохи мовчки, трохи розмовляючи на найрізноманітніші теми у душевній компанії. Гори непередбачувані і кожного разу інші, але коли повертаєшся додому, одразу тягне назад. Здається, проживши так трохи часу на природі, без шуму міста, телефонних дзвінків та соцмереж, в душі все збалансовується. Тіло зміцнюється, а серце заспокоюєтьсяsmiley.

 

 

 

 

 

Класних фото з походу так багато, що не можеш вибрати кращі, після походу ще тиждень вертаєшся в міську реальність, бо там у горах було так близько до хмар, квітів, озер і лісів, а потім шукаєш, чим би ще поповнити своє спорядження і мрієш про наступний похід. Якщо в гори, то лише з улюбленими MOUNT DAY ! Дякую, що покликали з собою!wink

 

 

 

 

 

Схожі відгуки про похід наших туристів

Зимовий похід Шпиці, 26.02 – 28.02.21
Тетяна Добрянська, м.Київ

Я побувала у найкращому поході в своєму тридцятилітньому житті. Наш триденний похід зимовими Карпатами почався у селі Дземброня і завершився у селі Бистрець... Це той похід, після якого першим ділом додаєш у друзі нових чудових людей. Дякую вам, люди!

Зимний поход на Кукул, 16.01-19.01.2021
Катерина Сверчкова, г.Киев

«А вдруг замерзну…», «а может, лавины…», «а если что-то сломаю…». И вот она – долгожданная зимняя сказка: мороз -12; высокий густой лес; искрящийся на солнце снег, рассыпающийся, подобно муке... По впечатлениям - ярко, колоритно, разнообразно. Это можно назвать интерактивной экскурсией...

Зимовий похід на Кукул, 16.01-18.01.21
Юлія Стецюра, м.Київ

Цю пригоду я навряд чи колись забуду. Будучи прибічником урбаністичного туризму, я відкрила для себе нові грані, тож охоче ділюся своїм досвідом з тими, хто можливо, як і я, сумнівається в своїх силах. Такої зимової казки я ще не бачила жодного разу в своєму житті!

Поход по Мармаросам, 21.08-23.08.2020
Алёна и Светлана Одиноковы, г.Киев

Недавно присоединились к группе Mount Day в поход по Мармаросам. Могу сказать, что это был мой лучший поход из всех! Огромное спасибо гидам, которые так хорошо организовали маршрут и наш досуг. Отдельная тема - это питание в походе! Всем рекомендую

Похід по Чорногорі, 09-14.08.2020
Юрій Пирч, м.Львів

Хочу вас познайомити з хорошою людиною, з якою нас звели гори і яка була супроводжуючим на шляху до досягнення моєї мрії - пройти всю Чорногору не поспішаючи, насолоджуючись кожною вершиною. Подорожувати з Іваном і його командою комфортно і безпечно. Якість походу набагато вища, за ціну.

Похід по Чорногорі, 09.08-11.08.2020
Роман і Оля Качановські, м.Тернопіль

Двічі ходив з Mount Day Чорногірським хребтом. Отримав масу позитивних емоцій, вражень і незабутніх спогадів. Гіди Іван та Таня організували для нас маршрут найживописнішими куточками Карпат, дуже смачно готували і задали прекрасний темп нашого походу.