Туреччина

Походи по Туреччині 2021

"Все включено", пляжний відпочинок і ліниве переміщення... Давайте перервемо цей асоціативний ряд, пов'язаний з фразою "в Туреччину на відпочинок". Піші походи в гори Туреччини - це те, що просто необхідно спробувати!

Туреччина - дуже тепла країна і в прямому, і в переносному сенсі! Тут є все: море, гори, ліси, річки і озера, і багато сонця, яке гріє тіло і душу. А що може бути краще, ніж їсти фрукти і овочі на Батьківщині їх походження?! Оливкові гаї, мандарини, лимони, апельсини, гранати, дині, виноград, помідори... - ростуть повсюди і у вільному доступі, майже як у бабусі на городі. Безліч квітів, різні види кактусів, черепахи - все це радує око мандрівника. Не кажучи вже, про багатовікову історію і традиції! Країна, що розкинулася на двох континентах і увібрала в себе культуру кількох цивілізацій. Країна, яка вабить і зачаровує магією Сходу і, в той же час, абсолютно європейським рівнем життя. А якщо взяти турецьку каву, інші делікатеси і солодощі!.. І звичайно ж не менш теплий, добрий і чуйний народ!

Маршрути піших походів по Туреччині

карийская тропа фото
27.05-03.06
8 днів
44 км
Легкий
290 $
Авторський маршрут і чудовий варіант для тих, хто хоче поєднати атмосферу походу в гори з легкими навантаженнями, нікуди не поспішати, досить багато купатися в морі і насолоджуватися сходами і заходами на березі. Гори, соснові ліси, оливкові гаї, багато фруктів, зелені і квітів, комфортні кемпінги та дуже тепла погода.
поход по западной ликийской тропе фото
29.04-07.05
9 днів
58 км
Середній
330 $
Авторський маршрут по Західній Лікії - все найяскравіше і цікаве від Фетхіє до Демре: параплайдінг, похід в гори, відпочинок на морі, прогулянка на катері по бухтах, відвідування стародавніх пам'яток, провінційна Туреччина і смачна кухня. Долучайтесь!
восточная ликийская тропа
15.04-23.04
9 днів
80 км
Середній
290 $
Гарний і насичений маршрут по Східній Лікії від Анталії до Чиралі. Ми відвідаємо каньйон Гойнюк і вічні вогні Химери, пройдемо тиждень горами, піднімемось на гору Тахталі Даг (2365 м) і відпочинемо на пляжах Середземного моря. Долучайтесь!
24.04-27.04
4 дні
35 км
Легкий
130 $
За 4 дні походу по Каппадокії, ми побачимо все найяскравіше в Долині Гьореме: фортеця Учхисар, всілякі долини, древнє підземне місто Каймакли, поживемо в печерному готелі, і звичайно ж зустрінемо світанок з повітряними кулями. Долучайтесь!