Хороший гід – запорука чудового відпочинку

Звіт про похід:: 
Автор: Юрій Пирч, м.Львів
Дата походу: 09.08-14.08.2020
 

Хочу вас познайомити з хорошою людиною, з якою нас звели гори і яка була супроводжуючим на шляху до досягнення моєї мрії - пройти всю Чорногору не поспішаючи, насолоджуючись кожною вершиною.

Він записаний в мене в телефоні як "Іван Франківськ гід Чорногора"smiley.  Хоча Іван вже багато років водить не тільки по Чорногорі і Карпатах загалом, але і по багатьом вершинам світу.

 

 

 

Іван є співзасновником фірми MOUNT DAY і сам особисто часто супроводжує групи. Іван вміє шукати дуже класні місця, де можна розкласти табір для ночівлі. І класні - це не тільки щоб було без горбиків під наметом, близько до води, захищеність від вітру гірськими схилами чи лісом але і неймовірні краєвиди, які варті публікації у #NationalGeographic. Про те, що Іван прекрасно орієнтується на маршруті і знає безліч місць для гірських гурманів я взагалі мовчу.

 

 

 

#ВисокаКухня - це тег, який повинен супроводжувати основну масу публікацій на сторінці Івана. За 6 днів походу у нас не повторилася жодна страва. Все було на стільки смачно, що я навіть взяв кілька рецептів для приготування вдомаsmiley.

Іван дуже класно розуміється на спорядженні. Він знає де купити технологічну снарягу #незавсігрошісвіту. Розрахує до грама все, що потрібно взяти у тривалий похід, зробить огляд популярних і маловідомих, але якісних брендів.

 

 

 

Іван фанатик екології. Те, що ми після табору ми не залишали собою сміття - це само собою. Іван забороняв нам спалювати відходи, які викидають в атмосферу шкідливі речовини (пластик, поліетилен, пакети з супів), тому ми все зносили з собою на низ. На новому таборі Іван робив порядок біля ватри, ми пропалювали жестяні банки та прибирали залишки перебування, які залишилися від попередників. Ще від Івана я заразився нелюбов'ю до використання вологих сарветок у горах. Спеціально в похід купив пачку на 60 штук. Але жодної не використав. Виявляється альтернатива є)). Тут хочеться сказати тільки одне - будь як Іван.

А ще ми брати по духу. За останні вечори походу біля ватри ми згадали рокотеки у Львові, Студентське братство, Пласт, співаники, пісні Роксоляна, Ето, Жовсті стрічки, Червона рута, Б'ютіфул Карпати, ну і куди ж без Я піду в далекі гориsmiley.  Безліч спогадів про фестивалі Захід, Форт-місія, Підкамінь, Свірж, Великдень в Космачі, Шешори.

Подорожувати з Іваном і його командою комфортно і безпечно. Якість походу набагато вища, за ціну. За що Іван отримав від мене шмат конструктивної критикиwink. Бо не можуть так дешево коштувати такі якісні послуги.

Подорожуйте!smiley

 

 

 

Схожі відгуки про похід наших туристів

Зимовий похід Шпиці, 26.02 – 28.02.21
Тетяна Добрянська, м.Київ

Я побувала у найкращому поході в своєму тридцятилітньому житті. Наш триденний похід зимовими Карпатами почався у селі Дземброня і завершився у селі Бистрець... Це той похід, після якого першим ділом додаєш у друзі нових чудових людей. Дякую вам, люди!

Зимний поход на Кукул, 16.01-19.01.2021
Катерина Сверчкова, г.Киев

«А вдруг замерзну…», «а может, лавины…», «а если что-то сломаю…». И вот она – долгожданная зимняя сказка: мороз -12; высокий густой лес; искрящийся на солнце снег, рассыпающийся, подобно муке... По впечатлениям - ярко, колоритно, разнообразно. Это можно назвать интерактивной экскурсией...

Зимовий похід на Кукул, 16.01-18.01.21
Юлія Стецюра, м.Київ

Цю пригоду я навряд чи колись забуду. Будучи прибічником урбаністичного туризму, я відкрила для себе нові грані, тож охоче ділюся своїм досвідом з тими, хто можливо, як і я, сумнівається в своїх силах. Такої зимової казки я ще не бачила жодного разу в своєму житті!

Поход по Мармаросам, 21.08-23.08.2020
Алёна и Светлана Одиноковы, г.Киев

Недавно присоединились к группе Mount Day в поход по Мармаросам. Могу сказать, что это был мой лучший поход из всех! Огромное спасибо гидам, которые так хорошо организовали маршрут и наш досуг. Отдельная тема - это питание в походе! Всем рекомендую

Похід по Чорногорі, 09.08-11.08.2020
Роман і Оля Качановські, м.Тернопіль

Двічі ходив з Mount Day Чорногірським хребтом. Отримав масу позитивних емоцій, вражень і незабутніх спогадів. Гіди Іван та Таня організували для нас маршрут найживописнішими куточками Карпат, дуже смачно готували і задали прекрасний темп нашого походу.

Похід Західними Горганами, 27-31.07.20
Старжинська Тетяна, м.Івано-Франківськ

Є маршрути MUST HAVE, MUST SEE, куди хочуть всі потрапити і побачити на власні очі  неймовірні краєвиди. А є такі місця – ДЛЯ СВОЇХ. І Західні Горгани в Карпатах саме такі.