ПРО НАС

 

"Подорож не буде легкою, поки Ви не знайдете того,
з ким її здійснити, a коли це станеться,
Ви зможете зробити все, що завгодно"
© Еббі Глайнз

 

Якщо Ви вже заглянули на цю сторіночку - давайте знайомитись ближче, Друзі! Правду кажуть, що мандрівка залежить від супутників і організаторів: вона може стати або незабутньою, або нестерпноюsmiley. Колись нам доводилося подорожувати з різними компаніями, і, нажаль, не завжди складалося так, як плануєш і уявляєш: не зовсім той маршрут, а альтернативи знайти неможливо, великі нерозбірливі компанії, неорганізованість в групах, не завжди привітні гіди, так би мовити випадкові люди, і інше... Так народилась ідея створити власний проект, і зробити його цікавим, оригінальним і комфортним, як для себе!

Так ХТО ж МИ такі?
Хто раніше, хто пізніше, хтось з дитячих років - почали ходити в гори, можна сказати там виросли. І це стало визначальним в нашому житті, тому що гори дарують море позитиву, енергії, загартовують характер, і безповоротно прищеплюють любов до природи, подорожей, відкриттю нових вершин, обріїв, країн...
Ми живемо в Карпатах і знаємо їх як свої п'ять пальців. Хочемо ділитися з Вами цією красою, показати Карпати саме такими, якими ми їх любимо!

Наші подорожі - це поєднання активного відпочинку і етно-турів, щоб Ви могли не тільки насолодитись природою: горами, озерами, водоспадами, вулканами..., але ще й познайомитись з культурою, традиціями, релігією і історією іншої країни.
Ми збираємо невеликі компанії від 6 до 10 людей, щоб Ви могли в дружньому оточенні, іноді виходить дуже теплому, навіть сімейному)), відпочити від повсякденного шаленого ритму життя; почути себе, свої думки і бажання; отримати заряд енергії та здоров'я від природи; поспілкуватися з однодумцями; побачити унікальні місця; почути живі історії з життя інших націй, культури, традицій, відчути їхню енергетику... І повернутися додому трішки іншимиwink.
А ще ми дуже любимо ходити в розвідку, з перевіреним колом друзів-мандрівників, новими маршрутами і країнами. Ласкаво просимо в наші походи і мандрівки!