Хороший гід – запорука чудового відпочинку

Автор: Юрій Пирч, м.Львів
Дата походу: 09.08-14.08.2020
 

Хочу вас познайомити з хорошою людиною, з якою нас звели гори і яка була супроводжуючим на шляху до досягнення моєї мрії - пройти всю Чорногору не поспішаючи, насолоджуючись кожною вершиною.

Він записаний в мене в телефоні як "Іван Франківськ гід Чорногора"smiley.  Хоча Іван вже багато років водить не тільки по Чорногорі і Карпатах загалом, але і по багатьом вершинам світу.

 

 

 

Іван є співзасновником фірми MOUNT DAY і сам особисто часто супроводжує групи. Іван вміє шукати дуже класні місця, де можна розкласти табір для ночівлі. І класні - це не тільки щоб було без горбиків під наметом, близько до води, захищеність від вітру гірськими схилами чи лісом але і неймовірні краєвиди, які варті публікації у #NationalGeographic. Про те, що Іван прекрасно орієнтується на маршруті і знає безліч місць для гірських гурманів я взагалі мовчу.

 

 

 

#ВисокаКухня - це тег, який повинен супроводжувати основну масу публікацій на сторінці Івана. За 6 днів походу у нас не повторилася жодна страва. Все було на стільки смачно, що я навіть взяв кілька рецептів для приготування вдомаsmiley.

Іван дуже класно розуміється на спорядженні. Він знає де купити технологічну снарягу #незавсігрошісвіту. Розрахує до грама все, що потрібно взяти у тривалий похід, зробить огляд популярних і маловідомих, але якісних брендів.

 

 

 

Іван фанатик екології. Те, що ми після табору ми не залишали собою сміття - це само собою. Іван забороняв нам спалювати відходи, які викидають в атмосферу шкідливі речовини (пластик, поліетилен, пакети з супів), тому ми все зносили з собою на низ. На новому таборі Іван робив порядок біля ватри, ми пропалювали жестяні банки та прибирали залишки перебування, які залишилися від попередників. Ще від Івана я заразився нелюбов'ю до використання вологих сарветок у горах. Спеціально в похід купив пачку на 60 штук. Але жодної не використав. Виявляється альтернатива є)). Тут хочеться сказати тільки одне - будь як Іван.

А ще ми брати по духу. За останні вечори походу біля ватри ми згадали рокотеки у Львові, Студентське братство, Пласт, співаники, пісні Роксоляна, Ето, Жовсті стрічки, Червона рута, Б'ютіфул Карпати, ну і куди ж без Я піду в далекі гориsmiley.  Безліч спогадів про фестивалі Захід, Форт-місія, Підкамінь, Свірж, Великдень в Космачі, Шешори.

Подорожувати з Іваном і його командою комфортно і безпечно. Якість походу набагато вища, за ціну. За що Іван отримав від мене шмат конструктивної критикиwink. Бо не можуть так дешево коштувати такі якісні послуги.

Подорожуйте!smiley

 

 

 

Похожие отчеты о походе наших туристов

Зимовий похід Шпиці, 26.02 – 28.02.21
Тетяна Добрянська, м.Київ

Я побувала у найкращому поході в своєму тридцятилітньому житті. Наш триденний похід зимовими Карпатами почався у селі Дземброня і завершився у селі Бистрець... Це той похід, після якого першим ділом додаєш у друзі нових чудових людей. Дякую вам, люди!

Зимний поход на Кукул, 16.01-19.01.2021
Катерина Сверчкова, г.Киев

«А вдруг замерзну…», «а может, лавины…», «а если что-то сломаю…». И вот она – долгожданная зимняя сказка: мороз -12; высокий густой лес; искрящийся на солнце снег, рассыпающийся, подобно муке... По впечатлениям - ярко, колоритно, разнообразно. Это можно назвать интерактивной экскурсией...

Зимовий похід на Кукул, 16.01-18.01.21
Юлія Стецюра, м.Київ

Цю пригоду я навряд чи колись забуду. Будучи прибічником урбаністичного туризму, я відкрила для себе нові грані, тож охоче ділюся своїм досвідом з тими, хто можливо, як і я, сумнівається в своїх силах. Такої зимової казки я ще не бачила жодного разу в своєму житті!

Поход по Мармаросам, 21.08-23.08.2020
Алёна и Светлана Одиноковы, г.Киев

Недавно присоединились к группе Mount Day в поход по Мармаросам. Могу сказать, что это был мой лучший поход из всех! Огромное спасибо гидам, которые так хорошо организовали маршрут и наш досуг. Отдельная тема - это питание в походе! Всем рекомендую

Похід по Чорногорі, 09.08-11.08.2020
Роман і Оля Качановські, м.Тернопіль

Двічі ходив з Mount Day Чорногірським хребтом. Отримав масу позитивних емоцій, вражень і незабутніх спогадів. Гіди Іван та Таня організували для нас маршрут найживописнішими куточками Карпат, дуже смачно готували і задали прекрасний темп нашого походу.

Похід Західними Горганами, 27-31.07.20
Старжинська Тетяна, м.Івано-Франківськ

Є маршрути MUST HAVE, MUST SEE, куди хочуть всі потрапити і побачити на власні очі  неймовірні краєвиди. А є такі місця – ДЛЯ СВОЇХ. І Західні Горгани в Карпатах саме такі.