Назустріч весні або зимовий похід на Мармароси

Автор: Тетяна Старжинська, м.Івано-Франківськ
Дата походу: 28.02-01.03.2020

 

Кожен, хто хоч раз бував в горах, знає, що гори – то окремий світ. А зимові гори - то прям-таки магія!) І чим вище, тим все більше картинка буде відрізнятись від життя в низах.

Почали ми свій похід традиційно з Ділового, де ще можна було сказати, що ось трошки і буде весна. Але далі і вище, стало зрозуміло, що весна в горах буде не скоро. Цього року зі снігом в містах не пощастило, багато хто його не бачив взагалі. Тому всі взахваті чекали цього походу і з великим сподіванням бігли вперед, перепитуючи: «А справді там вище буде сніг?» І сніг такі був! Багато!!! Свіжий пухлячок)) Такий прям казковий)

 

А наступного дня...

Ранкова нєжность (с), денне яскраве сонце і краса, ще краса, багато краси... за рахунок вітру і хмар, здається ніби хтось дуже швидко гортає кадри, і краєвиди змінюються щосекунди. Хочеться на якомусь довше залипнути і сказати «чекайте, прогорніть назад!»))), а назад не можна, тільки вперед. Ну вперед, то вперед!)) А нагорі відкриваються ще крутіші краєвиди, от прям альпійські і нереальні. Такий собі портал в паралельний світ...

 

 

 

 

 

 

Потім було всяке валяння в снігу і катання на попах))... ну де ще так можна побути дитиною і подуркувати?...)

 

І ще, крім самих гір, атомосферу походу завжди створюють люди! І з цим щастить! Живе і щире спілкування, сміх і жарти, бути тут і зараз, бути собою, відкритим і щасливим – це безцінно! А тим більше з людьми, з якими ти пройшов багато походів і декілька й більше країн.., є шо згадати і про шо помріяти – фантастично!

 

 

Окрема подяка газдам на полонині Струнги з затишною теплою садибкою, яка з комфортом прихистила нас на 2 ночівлі. І сауна... Все, все, все це в купі створило незабутній відпочинок.

 

 

Це коротко про те, як ми ходили весну зустрічатиsmiley
Дякую всім причетним!

 

Схожі відгуки про похід наших туристів

Зимовий похід Шпиці, 26.02 – 28.02.21
Тетяна Добрянська, м.Київ

Я побувала у найкращому поході в своєму тридцятилітньому житті. Наш триденний похід зимовими Карпатами почався у селі Дземброня і завершився у селі Бистрець... Це той похід, після якого першим ділом додаєш у друзі нових чудових людей. Дякую вам, люди!

Зимний поход на Кукул, 16.01-19.01.2021
Катерина Сверчкова, г.Киев

«А вдруг замерзну…», «а может, лавины…», «а если что-то сломаю…». И вот она – долгожданная зимняя сказка: мороз -12; высокий густой лес; искрящийся на солнце снег, рассыпающийся, подобно муке... По впечатлениям - ярко, колоритно, разнообразно. Это можно назвать интерактивной экскурсией...

Зимовий похід на Кукул, 16.01-18.01.21
Юлія Стецюра, м.Київ

Цю пригоду я навряд чи колись забуду. Будучи прибічником урбаністичного туризму, я відкрила для себе нові грані, тож охоче ділюся своїм досвідом з тими, хто можливо, як і я, сумнівається в своїх силах. Такої зимової казки я ще не бачила жодного разу в своєму житті!

Поход по Мармаросам, 21.08-23.08.2020
Алёна и Светлана Одиноковы, г.Киев

Недавно присоединились к группе Mount Day в поход по Мармаросам. Могу сказать, что это был мой лучший поход из всех! Огромное спасибо гидам, которые так хорошо организовали маршрут и наш досуг. Отдельная тема - это питание в походе! Всем рекомендую

Похід по Чорногорі, 09-14.08.2020
Юрій Пирч, м.Львів

Хочу вас познайомити з хорошою людиною, з якою нас звели гори і яка була супроводжуючим на шляху до досягнення моєї мрії - пройти всю Чорногору не поспішаючи, насолоджуючись кожною вершиною. Подорожувати з Іваном і його командою комфортно і безпечно. Якість походу набагато вища, за ціну.

Похід по Чорногорі, 09.08-11.08.2020
Роман і Оля Качановські, м.Тернопіль

Двічі ходив з Mount Day Чорногірським хребтом. Отримав масу позитивних емоцій, вражень і незабутніх спогадів. Гіди Іван та Таня організували для нас маршрут найживописнішими куточками Карпат, дуже смачно готували і задали прекрасний темп нашого походу.