Наші Мармароси або мармароські мавпи

Автор: Відгуки учасників групи
Дата походу: 28.07-30.07.2017

 

Ну як, як, як це передати словами, щоб всі зрозуміли наскільки це круто?!... Коли звичайного походу чекаєш майже три місяці, тому що приїдуть неймовірно позитивні і драйвові люди. Коли три дні пролітають як одна мить на одному диханні, коли все в унісон, коли з будь-якої ситуації можна пожартувати і щиро посміятись..... аааааа, як же цього не вистачає! і як же мало цих трьох днів!!!)) Гріє те, що попереду нові плани, мрії і подорожі. Тож, до зустрічі, ДРУЗІ!

Наталія, м.Львів
Гори бувають різними: такими тихими-тихими і умиротвореними, коли мандруєш наодинці; або ж такими рідними-рідними, коли поруч тільки найближчі; чи такими залюднено-цивілізованими, коли раптом ніби всі й одразу вирішили іти твоїм маршрутом...

Мої Мармароси стали такими музично-веселими, що навіть тиждень опісля починаю мимовільно посміхатися, згадуючи ту мандрівку. Було чимало незнайомих — але нікого зайвого, трохи дощу — але не до кісток, багато сонця — але не до запаморочення. Хоч за три дні від сміху і диму плакала, мабуть, більше, ніж за увесь минулий рік, післясмак від маршруту і оточення залишився невимовно приємним. Тому, певно, доведеться повторитиwink

Віка, м.Київ
З нетерпінням чекала на похід, але він так швидко промайнув. sadМабуть фраза, що туризм – це коли неможливе стає звичним про мене. smiley Згадую минулий похід і розумію, що багато речей стали для мене звичними. Але все одно, кожен раз як перший раз, неповторний, нові враження коли йдеш по мальовничим стежкам (а інколи і без них smiley), коли піднімаєшся на вершину, озираєшся, і подих завмирає від такої краси та величі гір. А також і нові друзі, такі різні, неймовірні, веселі. Це так круто сидіти разом, біля вогнища і волати пісні, текст яких ти не знаєшlaughЧас, нажаль, проминає швидко, до нових зустрічей!

 

  

 

Юля, г.Одесса
Мой первый поход в горы с палатками - прошёл замечательно благодаря вам ребята! Очень понравилось - было весело и душевно! Ребята стали моей семьёй на 3 дня: посиделки у костра, самая вкусная гречка, чай из горных трав, черника, песни, звездой небо! smiley Эти эмоции останутся со мной навсегда! Отдельное огромнейшее спасибо Тане за вкусную еду и ребятам Васе и Игорю за внимательность и помощь, а так же за то, что носили мой рюкзак!!!!! До скорой встречи! wink

Катя, г.Киев
Каждый раз иду в поход в новое место. И пока места еще не повторялись (просто не часто хожу). Не перестаю удивляться нашей природе. Вроде, привычные Карпаты, горы, как горы... аааа нееет. Каждый участок красив по-своему. В этот раз меня удивили Мармаросы. Не только название мелодичное, оно еще и соответствует тем красивым пейзажам и рельефам. От заката до рассвета погода подарила нам возможность налюбоваться Мармаросами на все 360 градусов. Не хотелось оттуда уходить. Помимо этого, положительные эмоции еще усилились стадом овец в 320 голов, свежим овечим сыром вурдой, сырно-грибным сыпом от Тани на костре и, конечно, теплой дружной компанией. Каждый поход несет в себе преодоление каких-то своих внутренних леностей или накопленной в офисах отрицательной энергией, и если ты с сотоварищами за несколько совместных дней перебариваешь свои страсти - окружение из старых  и новых друзей становится для тебя маленькой семьей. Карпатам говорю "до встречи!" Еще не все горы узнали про звезд Вику и Катю! smiley

Олена, м.Київ
Сказати, що похід по горам під спів птахів, водоспадів і дівчат, що пробираються з тобою через ліси і полонини заряджає, надихає і мотивує – нічого не сказати. Гори, неначе лакмусова смужка, проявляють все, що в тобі більше не допомагає руху вперед, вони розчинять надумані проблеми та повертають тебе Тобі! Цей процес не перетворюється в жорсткий челендж лише завдяки турботі і професіоналізму організаторів, які здатні передбачити небезпеки, можливі шляхи розвитку ситуації, дати вибір навантажень учасникам, та зробити все, щоб похід для групи був максимально комфортним. Окрема дяка нашим гідам, хлопці, ви чудові, веселі і турботливі! smiley А ви пам’ятаєте, як після довгого походу смакує їжа, приготована на джерельній воді під величезними карпатськими зорями, пронизана тонким ароматом диму, та теплом живого вогню?!

  

  

 

Анна, г.Киев
Полная перезагрузка! Когда устаю от всего, городской суеты, вечных рабочих вопросов и бытовых проблем… Точно знаю, что делать! Я провожу свой отпуск в красивейшем месте с живописными пейзажами, в кругу веселой компании, вдыхая чистый воздух, купаясь в горных реках, ужиная необычайно вкусным грибным супом у вечернего костра с разговорами за чашкой чая из высокогорных трав. Этот поход был незабываемым, новые знакомства, новые впечатления и заряд энергии минимум на год! Спасибо за прекрасный отдых! Спасибо за интересный маршрут по Мармарошскому массиву и профессиональную организацию похода! Да просто спасибо, за настроение, заряд позитива и такой замечательный маленький отпуск в волшебном месте с хорошей компанией!

Артем, м.Київ
То був чудовий похід в дійсно казкові Мармароси! Спрага втамовувалась прекрасними піснями невтомних дівчат! Краєвиди заворожували своєю неосяжністю, зіркове небо гаморило галактичним голосом Чумацького шляху. То є справжнє єднання з природою. Щиро дякую!

Люда, г.Киев
Давно мечтала сходить в поход и увидеть красоты гор. И в этой красоте природы и передается красота людей, которых я встретила в походе. Теплота в общении, поддержка и понимание в моем первом покорении гор. Огромное спасибо за каждое мгновение в этом походе каждому!

  

  

 

Схожі відгуки про похід наших туристів

Зимовий похід Шпиці, 26.02 – 28.02.21
Тетяна Добрянська, м.Київ

Я побувала у найкращому поході в своєму тридцятилітньому житті. Наш триденний похід зимовими Карпатами почався у селі Дземброня і завершився у селі Бистрець... Це той похід, після якого першим ділом додаєш у друзі нових чудових людей. Дякую вам, люди!

Зимний поход на Кукул, 16.01-19.01.2021
Катерина Сверчкова, г.Киев

«А вдруг замерзну…», «а может, лавины…», «а если что-то сломаю…». И вот она – долгожданная зимняя сказка: мороз -12; высокий густой лес; искрящийся на солнце снег, рассыпающийся, подобно муке... По впечатлениям - ярко, колоритно, разнообразно. Это можно назвать интерактивной экскурсией...

Зимовий похід на Кукул, 16.01-18.01.21
Юлія Стецюра, м.Київ

Цю пригоду я навряд чи колись забуду. Будучи прибічником урбаністичного туризму, я відкрила для себе нові грані, тож охоче ділюся своїм досвідом з тими, хто можливо, як і я, сумнівається в своїх силах. Такої зимової казки я ще не бачила жодного разу в своєму житті!

Поход по Мармаросам, 21.08-23.08.2020
Алёна и Светлана Одиноковы, г.Киев

Недавно присоединились к группе Mount Day в поход по Мармаросам. Могу сказать, что это был мой лучший поход из всех! Огромное спасибо гидам, которые так хорошо организовали маршрут и наш досуг. Отдельная тема - это питание в походе! Всем рекомендую

Похід по Чорногорі, 09-14.08.2020
Юрій Пирч, м.Львів

Хочу вас познайомити з хорошою людиною, з якою нас звели гори і яка була супроводжуючим на шляху до досягнення моєї мрії - пройти всю Чорногору не поспішаючи, насолоджуючись кожною вершиною. Подорожувати з Іваном і його командою комфортно і безпечно. Якість походу набагато вища, за ціну.

Похід по Чорногорі, 09.08-11.08.2020
Роман і Оля Качановські, м.Тернопіль

Двічі ходив з Mount Day Чорногірським хребтом. Отримав масу позитивних емоцій, вражень і незабутніх спогадів. Гіди Іван та Таня організували для нас маршрут найживописнішими куточками Карпат, дуже смачно готували і задали прекрасний темп нашого походу.