МІСЦЯ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ. Відгук про похід довкола Монблану 2018

Автор: Старжинська Тетяна, м.Івано-Франківськ
Дата походу: 08.09-16.09.2018

 

Ну що вам, друзі, розказати про ці місця? Вони дивовижні, неймовірні, які перевернуть вашу свідомість назавжди! Повертатись звідти в нашу буденність точно не захочеться... і про це неможливо розказати словами, це треба відчути кожною клітинкою і навіть мурахами по шкірі.

Я би казала всім - це обов’язкове місце для відвідування! Tour du Mont Blanc! Просто позначте це собі на мапі і заплануйте!

А ми будемо вертатись сюди знов і знов ОБОВ’ЯЗКОВО!!!

 

 

По кількості туристів на маршруті, одразу можна зрозуміти, що трек - один серед найпопулярніших у всьому Світі. Та це ніяк не заважає відпочивати і милуватись навколишньою красою. Навпаки – всі щирі відкриті люди, зі всіх куточків Світу, які ладні спілкуватись на будь-якій мові, пальцях, жестах... ділитись з тобою враженнями, досвідом, знаннями, якимись туристичними історіями... і обовязково з посмішкою. Вік: 30-40 років – це молодь, і таких насправді не так багато, середній вік 50-60 років, 60+ - цілком нормально і таких більшість. Це такі самі дівчатка і хлопці, просто трошки старшого віку, які будуть вас обгоняти на всіх трейлах і ще намагатись шось допомогти))

 

А пам’ятаєш... самий перший льодовик в Шамоні, який здається, висить прям над головою. А потім був наступний, теж зовсім рядом, а потім наступний краєвид, від якого перехоплює подих, а потім наступний перевал, звідки відкривається панорама на всі 360 градусів, і ти робиш зверхзусилля, щоб зібратись і піти далі, бо не мож відірвати очей від тієї краси... а серце аж віддає в пяти від захоплення... і таких місць купа, де хочеться залипнути, як найдовше, і здається, що вже більше краси  бути не може і наврядчи ти шось вже побачиш нове, але за кожним перевалом відкриваютсья «нові двері» в новий світ...

 

 

Місця, де все зроблено з любов’ю. Все для людей, все для тварин, все для природи... і для їхнього гармонійного співіснування... все в таких дрібницях, що треба бачити самому і відчувати... і дихати цим повітрям.

 

Франція. Аскетичний Тур де Монблан в самому розпалі)) Це якраз той варіант, коли можна собі дозволити найкращі французькі сири і вина прямо на маршруті.

 

 

Якби што можна було всі краєвиди, знімки і враження зліпити в одну панорамку!.. якби што ця панорамка могла передати всі відчуття, емоції і атмосферу!.. це неймовірно! суцільні місця для медитацій.

 

 

Італія. Розуміння того, який то день і число давно втрачені! Натомість прийшло постійне відчуття нереальності, а насправді це і є сама реальність, коли всі зайві думки вивітрились на якомусь з перевалів, а залишилась тільки насолода від життя... здається, що ти можеш торкнутись цих гір рукою... це тільки здається!

 

 

 

А це Леонтьєв і Вінник. Правда, кльові?!))

 

А це коровки, всякі там Мілки)) й вівці. Вони теж надто гарні, аби пройти повз і не сфоткати.

 

 

Швейцарія. Високогірні плато, хребти і перевали змінились чудовими лісами і озерами - затишно, як вдома. А взагалі то, Швейцарія не перестає дивувати, ми думали, що бачили вже все... нєєєєє! Чи варто казати про швейцарські сири, шоколад, годинники й банки. Країна виняткова у всьому. Тут лишень сортування сміття викликає почуття поваги і неабияку цікавість. Такий собі об’єкт дослідження. Тут газони голять автоматичні косилки KÄRCHER. А дорогі будинки і машини не зачиняють за високими парканами, їх взагалі немає. І ще багато-багато чого. Ехх...

 

 

 

 

А пам’ятаєш?!...

 

Схожі відгуки про похід наших туристів

Похід довкола Монблану, 06.07-14.07.19
Старжинська Тетяна, м.Івано-Франківськ

Чи можна ходити одними й тими самими маршрутами, щоб вони не набридали? Можна! Особливо, якшо це похід навколо Монблану. Навпаки, важко набратись сил, щоб звідси поїхати)

В Альпах все інакше. По-перше, самі гори і природа – настільки яскраві і гарно божевільні...

Поход вокруг Монблана, 06.07-14.07.19
Тамара и Александр Поляковы, г.Киев

Разнообразные! Прежде всего Дух гор! Красота необыкновенная, величественность гор заставляет чувствовать себя маленьким-маленьким человечком, в уходящей за горизонт чередой гор. Перевалы, реки...