Ми вже спускаємося!

Автор: Ігор Жук, м.Київ
Дата походу: 10.02-12.02.2017

 

З розмови з хлопцями, що ночували в палатці (досвічені туристи): "Це перший раз? Та ви не дійдете!" - "Ми вже спускаємося!" (з вершини). Їхньому здивуванню не було меж.

Хочу поділитися враженнями від походу з командою "Mount Day", що відбувся 10-12 лютого 2017. Це було НЕЙМОВІРНО!!! Складно, але НЕЙМОВІРНО! smiley
Компанія підібралася гідна: для трьох - це був перший похід в житті, ще троє - наважилися на перший зимовий похід. Коли це зрозуміли організатори, то їхньому здивуванню не було меж (але вони не подали й виду, а просто з гідністю прийняли виклик. Дякую їм за це smiley.

 

 

Всі ці дні нас супроводжувала просто КАЗКОВА погода. Тому що, як назвати сонячну, безвітряну погоду в лютому в горах (де навіть влітку виникають складнощі з підйомом через погодні умови).

  

  

  

 

Крім "літньої" погоди всі ці дні нас супроводжував ГАРНИЙ, ВЕСЕЛИЙ, БАДЬОРИЙ НАСТРІЙ в нашій групі (і за це також ВЕЛИКА ПОДЯКА організаторам). Також велика подяка за ПІДТРИМКУ, бо іноді дехто з групи хотів повернути назад))) та всі пройшли (трохи змінений) маршрут з ЧЕСТЮ!

 

  

 

Тож всім рекомендую СМІЛИВО підбирати собі тур і йти саме з цією командою. ВОНИ ПРОФЕСІОНАЛИ!
Ще раз хочу подякувати організаторам. Д-я-к-у-ю smiley

 

Схожі відгуки про похід наших туристів

Зимовий похід Шпиці, 26.02 – 28.02.21
Тетяна Добрянська, м.Київ

Я побувала у найкращому поході в своєму тридцятилітньому житті. Наш триденний похід зимовими Карпатами почався у селі Дземброня і завершився у селі Бистрець... Це той похід, після якого першим ділом додаєш у друзі нових чудових людей. Дякую вам, люди!

Зимний поход на Кукул, 16.01-19.01.2021
Катерина Сверчкова, г.Киев

«А вдруг замерзну…», «а может, лавины…», «а если что-то сломаю…». И вот она – долгожданная зимняя сказка: мороз -12; высокий густой лес; искрящийся на солнце снег, рассыпающийся, подобно муке... По впечатлениям - ярко, колоритно, разнообразно. Это можно назвать интерактивной экскурсией...

Зимовий похід на Кукул, 16.01-18.01.21
Юлія Стецюра, м.Київ

Цю пригоду я навряд чи колись забуду. Будучи прибічником урбаністичного туризму, я відкрила для себе нові грані, тож охоче ділюся своїм досвідом з тими, хто можливо, як і я, сумнівається в своїх силах. Такої зимової казки я ще не бачила жодного разу в своєму житті!

Поход по Мармаросам, 21.08-23.08.2020
Алёна и Светлана Одиноковы, г.Киев

Недавно присоединились к группе Mount Day в поход по Мармаросам. Могу сказать, что это был мой лучший поход из всех! Огромное спасибо гидам, которые так хорошо организовали маршрут и наш досуг. Отдельная тема - это питание в походе! Всем рекомендую

Похід по Чорногорі, 09-14.08.2020
Юрій Пирч, м.Львів

Хочу вас познайомити з хорошою людиною, з якою нас звели гори і яка була супроводжуючим на шляху до досягнення моєї мрії - пройти всю Чорногору не поспішаючи, насолоджуючись кожною вершиною. Подорожувати з Іваном і його командою комфортно і безпечно. Якість походу набагато вища, за ціну.

Похід по Чорногорі, 09.08-11.08.2020
Роман і Оля Качановські, м.Тернопіль

Двічі ходив з Mount Day Чорногірським хребтом. Отримав масу позитивних емоцій, вражень і незабутніх спогадів. Гіди Іван та Таня організували для нас маршрут найживописнішими куточками Карпат, дуже смачно готували і задали прекрасний темп нашого походу.