Альпи

Походи в Альпах 2021

Альпи - стовідсотково туристичне і саме те місце, де зароджувався альпінізм. Ця сфера була розвинена ще в 18-му столітті! Так-так, може ви і здивуєтеся, але і в ті часи на курорти "для обраних" в гори відправлялися видатні люди. Благо, зараз ситуація з доступністю походу в Альпи змінилася. Зовсім не обов'язково бути власником значної суми, щоб насолоджуватися альпійськими красотами.

Півмісяць Альп (а саме так гори виглядають з космосу і на картах) розтягнувся на 8 країн: Австрія, Франція, Німеччина, Італія, Ліхтенштейн, Монако, Словенія та Швейцарія - зручно розташувалася система гір в 1200 кілометрів. Найбільша гірська система Західної Європи увібрала в себе безліч красот: засніжені вершини і круті скелі, бурхливі річки і смарагдові озера, довгі язики льодовиків і іскристі на сонці водоспади, мальовничі долини з відомими нам корівками «Мілка», дивовижний тваринний світ і соковиті кольори рослин.

Маршрути піших походів в Альпи

09.09-17.09
9 днів
115 км
Середній
690 Є
Похід навколо Монблану (Tour du Mont Blanc) - один з десяти найбільш мальовничих і популярних треків Світу, і подорож через три країни! MUST SEE для кожного туриста. Неймовірні Альпи і вічні сніги Монблану залишають незабутні враження. Долучайтесь!