Вихід із звичної зони комфорту

Будь-який туристичний похід – це, перш за все, вихід із звичної зони комфорту.

Але похід у гори - це щось особливе! З кожним кроком вгору ти не тільки піднімаешся все вище над рівнем моря, ти залишаєш десь там внизу свої буденні проблеми, твої думки стають світлішими, а твої очі бачать неосяжну навколишню красоту.

Гірський похід дозволяє побачити таки нескінченні простори і краєвиди, що аж дух захоплює! Це яскраві враження від різнобарвних кольорів гірської природи. Ти стаєш свідком того, як народжуються і зникають хмари, як швидко змінюються напрямки вітру, як грають світло і тінь!

А ще, і це найголовніше, це люди, з якими ти йдеш в гори! Кажуть, що погані люди в гори не йдуть. І це, мабуть, дійсно так. Минулі довгі вихідні ще раз підтвердили цю думку, коли відбувся похід Роднянськими Альпами в Румунії. Це були незабутні чотири дні! Природа подарувала сюрприз у вигляді майже безперервних дощів, але вони зовсім не зіпсували ні настрою, ні вражень від походу цими яскравими горами з чудовими і щирими людьми, які були поруч! Дякую вам усім за незабутні враження від спілкування з вами!

Особлива подяка організаторам походу і провідникам Тетяні і Івану за професіоналізм, оптимізм, щирість і людяність! Це щось неймовірне!

Отже любіть гори і ходіть в гори!
Вони зроблять вас кращими!
А ходити в гори раджу з Mount Day!