«Зона відчуження» або Західні Горгани

Отчет о походе: Західні Горгани
Автор: Старжинська Тетяна, м.Івано-Франківськ
Дата походу: 27.07-31.07.2020

 

Є маршрути MUST HAVE, MUST SEE, куди хочуть всі потрапити і побачити на власні очі  неймовірні краєвиди. А є такі місця – ДЛЯ СВОЇХ. І Західні Горгани в Карпатах саме такі. Одні з небагатьох, де немає натовпу туристів, де можна дійсно забутись від цивілізації і побути наодинці. І нам довподоби саме такі мандри!

Улюблений маршрут: від Мислівки через Ґорґан Ілемський і Яйко Ілемське до озера Синевир і Центру реабілітації бурого ведмедя на Закарпатті.

 

 

 

 

 

Це не про пакарєніє вершин, а скорше про відлюдництво.
Це про ліси і гори, гори і ліси...
Про кам'яні брили і зарості альпійки
Про щедрість ягід і грибів
Про феєричні болота, які ми назвали геотермальними цілющими джерелами і грязями))
І про неймовірний світанок!!!
І про свободу! Коли за 4 дні можна зустріти 2.5 людини - це просто кайф!))

Друзі, дякую за те, шо ви завжди з нами, шо довіряєте нам свій відпочинок з розряду божевілля))) Ну і до зустрічі!

 

 

 

 

 

 

Похожие отчеты о походе наших туристов

Зимовий похід Шпиці, 26.02 – 28.02.21
Тетяна Добрянська, м.Київ

Я побувала у найкращому поході в своєму тридцятилітньому житті. Наш триденний похід зимовими Карпатами почався у селі Дземброня і завершився у селі Бистрець... Це той похід, після якого першим ділом додаєш у друзі нових чудових людей. Дякую вам, люди!

Зимний поход на Кукул, 16.01-19.01.2021
Катерина Сверчкова, г.Киев

«А вдруг замерзну…», «а может, лавины…», «а если что-то сломаю…». И вот она – долгожданная зимняя сказка: мороз -12; высокий густой лес; искрящийся на солнце снег, рассыпающийся, подобно муке... По впечатлениям - ярко, колоритно, разнообразно. Это можно назвать интерактивной экскурсией...

Зимовий похід на Кукул, 16.01-18.01.21
Юлія Стецюра, м.Київ

Цю пригоду я навряд чи колись забуду. Будучи прибічником урбаністичного туризму, я відкрила для себе нові грані, тож охоче ділюся своїм досвідом з тими, хто можливо, як і я, сумнівається в своїх силах. Такої зимової казки я ще не бачила жодного разу в своєму житті!

Поход по Мармаросам, 21.08-23.08.2020
Алёна и Светлана Одиноковы, г.Киев

Недавно присоединились к группе Mount Day в поход по Мармаросам. Могу сказать, что это был мой лучший поход из всех! Огромное спасибо гидам, которые так хорошо организовали маршрут и наш досуг. Отдельная тема - это питание в походе! Всем рекомендую

Похід по Чорногорі, 09-14.08.2020
Юрій Пирч, м.Львів

Хочу вас познайомити з хорошою людиною, з якою нас звели гори і яка була супроводжуючим на шляху до досягнення моєї мрії - пройти всю Чорногору не поспішаючи, насолоджуючись кожною вершиною. Подорожувати з Іваном і його командою комфортно і безпечно. Якість походу набагато вища, за ціну.

Похід по Чорногорі, 09.08-11.08.2020
Роман і Оля Качановські, м.Тернопіль

Двічі ходив з Mount Day Чорногірським хребтом. Отримав масу позитивних емоцій, вражень і незабутніх спогадів. Гіди Іван та Таня організували для нас маршрут найживописнішими куточками Карпат, дуже смачно готували і задали прекрасний темп нашого походу.