Кінець світу вже близько або Юля в поході

Автор: Юлія Стецюра, м.Київ
Дата походу: 16.01-18.01.2021

 

- Юля в поході? Юля в горах? Юля в зимовому поході в горах?surprise
Друзі, які добре мене знають, скажуть "кінець світу вже близько", але якісь незбагненні обставини підштовхнули мене на цю авантюру... будучи прибічником урбаністичного туризму, я відкрила для себе нові грані, тож охоче ділюся своїм досвідом з тими, хто можливо, як і я, сумнівається в своїх силах.

 

День 1:
з першим відчутним набором висоти прийшла думка – "Юля, що ти взагалі тут робиш? Дітя асфальту, зупинись поки ще не пізно!"
коли стало вже пізно, а підйом став складніший, прийшла наступна думка – "Залиште мене в цій кучугурі снігу, заберете по дорозі назад"
але в певний момент відкрилося друге дихання і самомотивація у вигляді чарівного пєндєля – "Ану зберися! Всі можуть, а ти не можеш? Давай підіймайся, це не так вже і важко!"
і якось непомітно для себе ми дійшли до нашого місця ночівлі
висота 1100 м
темніє, небо ясне і зорі настільки близько, що здається їх можна торкнутися...

  

  

 

День 2:
зустрічаємо світанок, сонце поступово виходить із-за гір і повільно перекочується по ним, на нас чекає ще складніший підйом по непротоптаних стежках...
підніжжя гори Кукул – погляд вгору і розуміння "Це нереально! Я швидше побудую автоматичний підйомник ніж пішки туди видерусь!"
та виходу немає, треба починати, вмикаю внутрішнього IT-шніка, декомпозую глобальну задачу на менші більш досяжні і починаю рухатись спрінтами laugh – "Дивись, до того каміньчика 5 кроків! 5 кроків це ж зовсім небагато... а он до того кущика ще 10... а за кущиком гілка стирчить, до неї ще 7 крочків..."

  

 

ось уже й вершина, висота 1539 м, погляд униз – "Невже то я звідти прийшла???"
якщо й була якась втома, вона зникає від одного погляду на невимовний краєвид! у своїх поїздках мені вже доводилось бувати на різних висотах, але є 2 "але":
- такої зимової казки я ще не бачила жодного разу в своєму житті!
- естетичне задоволення прямо пропорційне кількості метрів, адже тебе ніхто не привіз сюди машиною чи літаком, ти сама здолала цей шлях, здолала себе і отримала винагороду у вигляді цієї краси.

 

 

День 3:
"Невже це все? Як то вже час назад?"
спускаємося зимовим засніженим лісом, хочеться закарбувати в пам'яті абсолютно все – кожну смереку, кожну гілочку, кожну сніжинку, звук гірського струмка, що дзюрчить під кригою, хрускіт снігу під ногами... але суму, який часто буває по закінченню подорожі, немає, бо ти вже знаєш, що "підсіла на гори" і обов'язково повернешся сюди знову! тим паче, що це не десь там далеко – ця вся дивовижа тут у твоїй рідній країні, куди не потрібні візи чи літакиwink.

  

 

Особлива подяка:

Віка Міщенко
– що підбурила мене на цю пригоду, яку я навряд чи колись забудуheart

Тетяна Старжинська
– за терпіння та витримкуsmiley, а також за чудову організацію, детальне планування та підтримку за будь-яких обставинheart

Василь Саманюк
– за гостинність та теплий прийом, за смачну зупку та банош, за "охуєнний" самогон, за дивовижні історії біля вогнища та турботуheart
"Перший раз – гості, другий раз – друзі, третій раз– родичі" (с)
сподіваюся найближчим часом перейдемо на наступний рівеньsmiley!

 

Похожие отчеты о походе наших туристов

Зимовий похід Шпиці, 26.02 – 28.02.21
Тетяна Добрянська, м.Київ

Я побувала у найкращому поході в своєму тридцятилітньому житті. Наш триденний похід зимовими Карпатами почався у селі Дземброня і завершився у селі Бистрець... Це той похід, після якого першим ділом додаєш у друзі нових чудових людей. Дякую вам, люди!

Зимний поход на Кукул, 16.01-19.01.2021
Катерина Сверчкова, г.Киев

«А вдруг замерзну…», «а может, лавины…», «а если что-то сломаю…». И вот она – долгожданная зимняя сказка: мороз -12; высокий густой лес; искрящийся на солнце снег, рассыпающийся, подобно муке... По впечатлениям - ярко, колоритно, разнообразно. Это можно назвать интерактивной экскурсией...

Поход по Мармаросам, 21.08-23.08.2020
Алёна и Светлана Одиноковы, г.Киев

Недавно присоединились к группе Mount Day в поход по Мармаросам. Могу сказать, что это был мой лучший поход из всех! Огромное спасибо гидам, которые так хорошо организовали маршрут и наш досуг. Отдельная тема - это питание в походе! Всем рекомендую

Похід по Чорногорі, 09-14.08.2020
Юрій Пирч, м.Львів

Хочу вас познайомити з хорошою людиною, з якою нас звели гори і яка була супроводжуючим на шляху до досягнення моєї мрії - пройти всю Чорногору не поспішаючи, насолоджуючись кожною вершиною. Подорожувати з Іваном і його командою комфортно і безпечно. Якість походу набагато вища, за ціну.

Похід по Чорногорі, 09.08-11.08.2020
Роман і Оля Качановські, м.Тернопіль

Двічі ходив з Mount Day Чорногірським хребтом. Отримав масу позитивних емоцій, вражень і незабутніх спогадів. Гіди Іван та Таня організували для нас маршрут найживописнішими куточками Карпат, дуже смачно готували і задали прекрасний темп нашого походу.

Похід Західними Горганами, 27-31.07.20
Старжинська Тетяна, м.Івано-Франківськ

Є маршрути MUST HAVE, MUST SEE, куди хочуть всі потрапити і побачити на власні очі  неймовірні краєвиди. А є такі місця – ДЛЯ СВОЇХ. І Західні Горгани в Карпатах саме такі.