ДЕ ВІВЦІ? Фото - відгук з походу по Горганах і Свидовцю

Автор: Віктор Рожнатовський і Катерина Коноваленко, м.Київ
Дата походу: 19.07-24.07.2020

 

Віктор Рожнатовський, м.Київ

Шановні друзі! Якщо ви хочете отримати яскраві і дійсно незабутні враження від гірських походів в Україні і в Європі, то робіть це разом з MOUNT DAY! 100 відсоткове задоволення гарантовано!

Вже четвертий рік ходжу в гори з цими чудовими людьми - Тетяною і Іваном, і кожного разу це свято спілкування з природою гір і однодумцями!

Тому не вагайтеся, обирайте MOUNT DAY і не пошкодуєте!

Чудові враження і від цього походу! Свідовець дійсно неймовірний своїми просторами і краєвидами, що відкриваються погляду!

Дякую всім, хто був поряд!!!

 

 

 

 

 

Катерина Коноваленко, м.Київ

Зустріти вівчарів на полонині - то справжній скарб для туриста. По-перше, приємне знайомство з побутом місцевих аборигенів, по-друге - ЦЕ КУПИТИ СВІЖУ БРИНЗУ, ВУРДУ, СИР!!!

Місцеві завжди раді гостям! А ми задоволені екскурсією та дигустацією! MOUNT DAY там, як свої. Нам знову пощастило йти з ними разом!

Яскраво, насичено по краєвидах і емоціях! Спасибі #mountday16 за баланс не тільки кислотно-лужний, а й душевний.

 

 

 

 

 

 

Похожие отчеты о походе наших туристов

Зимовий похід Шпиці, 26.02 – 28.02.21
Тетяна Добрянська, м.Київ

Я побувала у найкращому поході в своєму тридцятилітньому житті. Наш триденний похід зимовими Карпатами почався у селі Дземброня і завершився у селі Бистрець... Це той похід, після якого першим ділом додаєш у друзі нових чудових людей. Дякую вам, люди!

Зимний поход на Кукул, 16.01-19.01.2021
Катерина Сверчкова, г.Киев

«А вдруг замерзну…», «а может, лавины…», «а если что-то сломаю…». И вот она – долгожданная зимняя сказка: мороз -12; высокий густой лес; искрящийся на солнце снег, рассыпающийся, подобно муке... По впечатлениям - ярко, колоритно, разнообразно. Это можно назвать интерактивной экскурсией...

Зимовий похід на Кукул, 16.01-18.01.21
Юлія Стецюра, м.Київ

Цю пригоду я навряд чи колись забуду. Будучи прибічником урбаністичного туризму, я відкрила для себе нові грані, тож охоче ділюся своїм досвідом з тими, хто можливо, як і я, сумнівається в своїх силах. Такої зимової казки я ще не бачила жодного разу в своєму житті!

Поход по Мармаросам, 21.08-23.08.2020
Алёна и Светлана Одиноковы, г.Киев

Недавно присоединились к группе Mount Day в поход по Мармаросам. Могу сказать, что это был мой лучший поход из всех! Огромное спасибо гидам, которые так хорошо организовали маршрут и наш досуг. Отдельная тема - это питание в походе! Всем рекомендую

Похід по Чорногорі, 09-14.08.2020
Юрій Пирч, м.Львів

Хочу вас познайомити з хорошою людиною, з якою нас звели гори і яка була супроводжуючим на шляху до досягнення моєї мрії - пройти всю Чорногору не поспішаючи, насолоджуючись кожною вершиною. Подорожувати з Іваном і його командою комфортно і безпечно. Якість походу набагато вища, за ціну.

Похід по Чорногорі, 09.08-11.08.2020
Роман і Оля Качановські, м.Тернопіль

Двічі ходив з Mount Day Чорногірським хребтом. Отримав масу позитивних емоцій, вражень і незабутніх спогадів. Гіди Іван та Таня організували для нас маршрут найживописнішими куточками Карпат, дуже смачно готували і задали прекрасний темп нашого походу.