Норвегія

Походи по Норвегії 2021

Не дарма Норвегію називають «Північною зіркою», вона, дійсно, виблискує і сяє на весь Світ. У 2017 році країна визнана найщасливішою в світі за такими показниками як свобода, чесність, добробут, здоров'я і щедрість. Що ж робить цих людей щасливими? Величні фіорди і гори, величезні озера і водоспади; справжнє диво природи - північне сяйво; крафтове пиво і смачні морепродукти, тут кожен день може бути рибним, а не тільки четвер; казкові тролі, культура і традиції; рівень життя і багато-багато іншого.

Своє звання сніжної і крижаної країни Норвегія отримала заслужено. Згідно з недавнім місцевим дослідженням, на одного мешканця країни припадає 1500 м кубічних льоду! Так-так, саме, льоду!) Але нехай вас не лякають холод і складні маршрути. Гірський туризм в Норвегії досить розвинений. По-перше, Норвегія - супер комфортна і підготовлена країна, в тому числі і для туристів. По-друге, ваші враження від піших походів в гори перевершать всі сумніви. І, нарешті, по-третє - спеціальна підготовка не потрібна, хоча мати досвід походів і нормальну фізичну форму необхідно. Давайте перевіримо, Друзі!

Маршрути піших походів по Норвегії

20.03-31.03
12 днів
120 км
Середній
390 Є
Похід по Національному парку Йотунхеймен - це найвища гора Норвегії Гальхепігген (2469 м), смарагдові озера, глибокі фіорди, блакитні льодовики, галасливі водоспади, гори і скелі - важко уявити гарніший трекінговий маршрут. Долучайтесь!