Канари

Походи по Канарах 2021

Відпочинок на Канарах в усі часи асоціювався з розкішшю, і це правда. Більшість сайтів про подорожі, сторінки інста-блогерів і інші популярні ресурси показують Канари, як райський пляжний відпочинок. Можливо, ми відкриємо комусь секрет, проте тропічний острів Тенеріфе немов створений для трекінгу в гори. Протяжністю всього лише 100 км, він зміг увібрати в себе саме контрастне, яскраве і насичене, яке тільки доводилося бачити.

Острови знаходяться зовсім недалеко від екватора, тому температура на Канарах +20...+ 270С цілий рік, м'який теплий безвітряний клімат, безліч квітучих рослин і дерев, нескінченні плантації бананів і зграї папуг... А хочете скупатися в океані, де вода +18... +250С?.. А хочете покуштувати свіжих морепродуктів?.. Будь ласка. Канари - рай для туристів! Недарма, їх називають, острови вічної весни.

Маршрути піших походів по Канарах

04.11-12.11
9 днів
90 км
Середній
680 Є
Похід по Канарах - це світанок на вершині вулкану Тейде (3718 м), тропічні джунглі і унікальні ліси Анага, марсіанські пейзажі вулкану Піко В’єхо (3135 м), унікальна ущелина Маска, пляжі Атлантичного океану, екзотичні фрукти і тварини. Долучайтесь!