Болгарія

Походи по Болгарії 2020

Що ми знаємо про Болгарію? Сонячна привітна країна і відкриті місцеві жителі, сотні кілометрів піщаних пляжів і доступний європейський сервіс, чудова національна кухня і вино. Це лише частина переваг цієї країни. А якщо придивитись...

Болгарія - одна з найдавніших країн в Європі, яка славиться віковими традиціями і має багату історію, займає 3-є місце в Європі за кількістю святих місць, історичних, архітектурних і культурних об'єктів, що охороняються ЮНЕСКО. Крім цього, Болгарія приваблює туристів з усіх куточків земної кулі безліччю мінеральних джерел, унікальним кліматом і бальнеологічними курортами. Ну і звичайно, скелясті гори і загадкові печери, тихі дзеркальні озера і швидкі ріки - все це теж Болгарія. Роза - один із символів країни. Вирощують її в Долині Троянд, біля міста Казанлик. Масло, яке виробляють тут з квітів, визнано найкращим в усьому Світі. Інжир - дуже важливий фрукт. Болгари роблять з нього смачне варення і національний спиртний напій Ракія. Ну, і кінець-кінцем, Болгарія - одна з трьох країн Світу, де грають на волинці, крім Шотландії та Ірландії.

А наша з Вами подорож пройде мальовничими Національними парками: Рила і Пірин, з безліччю гірських піків і каньйонів, лісів і альпійських красот, льодовикових озер, водоспадів і річок.

Маршрути піших походів по Болгарії

17.03-24.03
8 днів
125 км
Середній
250 €
Похід по Болгарії - це подорож в край льодовикових озер і Національних парків Рила і Пірин. Тут є все: гори до 3000 м і глибокі каньйони, чудові водоспади і річки, ялівцеві та букові ліси, вище - соснове рідколісся і альпійські луки. Долучайтесь!