Дійти до мрії

Автор: Катерина Прокопенко, м.Київ
Дата походу: 30.04-08.05.2021
 

Почну з фіналу, з Каппадокії – це була мрія з моменту прочитання яскравої статті в журналі ще у студентські роки. Тож пройтись по долинам (Розова, Кохання і Голубина) і побачити літаючі кулі – мало бути «вишенькою на торті» всього походу.

Кападокія виявилася саме такою, якою її уявляла.

 

 

 

А «вишенькою на торті» став похід по Лікійській стежці.

Ну от не уявляю, як може сподобатися ходити з ношею (майже 12кг)? [він же рюкзак (до походу), він же наплічник (під час і віднині)] smiley. Але захопливі краєвиди, що відкриваються з висоти на море лазурного кольору, неймовірної краси заходи сонця, намети під яскравими зорями, дуже дружня/тепла/весела компанія та кулінарні шедеври від Івана змінили мою думку.

  

  

  

  

 
«Поки люди мріють про подорожі, сидячи в кріслі, крісло мріє залишатися на місці»
Енн Тайлер
 

 

Схожі відгуки про похід наших туристів

Поход по Турции, 22.05-30.05.2021
Анна Заика, г.Киев

Поход по Карийской тропе - настоящий all inclusive по-турецки:
Включено индивидуальные безлюдные бухты с прозрачной бирюзовой водой,
Звездное небо с миллионами звезд на головой,
Чил на пляже под pink floyd...

Поход по Турции, 16.10-25.10.2020
Мария Ткалич, г.Киев

Это был мой первый самостоятельный поход с коммерческой группой, и единственное, о чем я жалею - что не сделала этого раньше. Ребята из Mount Day организовывают не просто походы, а скорее делают интересные прогулки для друзей...

Поход по Турции, 20.10-29.10.2018

Катерина Коноваленко, г.Киев

Что такое поход? Это взять еды побольше, отнести подальше и съесть ее там. Кто-то скажет, зачем себя так мучить... Я и сама, взбираясь под горку с грузом ~15 кг, задаю себе такой же вопрос. Но возвращаясь в обычные будни, я понимаю, что хочу обратно!

Похід по Каппадокії, 23.10-25.10.2017

Тетяна Старжинська, м.Івано-Франківськ

Після походу Лікійською стежкою, вирушаємо подивитись місця, про які багато чутно, видно і які, безперечно, ваблять туристів. Нічним комфортабельним автобусом з Анталії їдемо в Гёреме – столицю Каппадокії. Близько 6:00 ранку автобус прибуває, і в небо починають запускати повітряні кулі...

Поход по Турции, 14.10-22.10.2017

Евгений Апальков и Кирилл Голубь, г.Киев

Спасибо большое организаторам за поход!!! Ликия 2017. Все отлично, начиная от организации, питания, компании и самой атмосферы во время похода. Приятно когда руководители группы искренне любят свое дело. Молодцы! Желаю Вам новых высот, горизонтов и веселых компаний!