На шляху до досягнення мрії. Або хороший гід – запорука чудового відпочинку

Хочу вас познайомити з хорошою людиною, з якою нас звели гори і яка була супроводжуючим на шляху до досягнення моєї мрії - пройти всю Чорногору не поспішаючи, насолоджуючись кожною вершиною.

Він записаний в мене в телефоні як "Іван Франківськ гід Чорногора"smiley.  Хоча Іван вже багато років водить не тільки по Чорногорі і Карпатах загалом, але і по багатьом вершинам світу.

 

 

 

Іван є співзасновником фірми MOUNT DAY і сам особисто часто супроводжує групи. Іван вміє шукати дуже класні місця, де можна розкласти табір для ночівлі. І класні - це не тільки щоб було без горбиків під наметом, близько до води, захищеність від вітру гірськими схилами чи лісом але і неймовірні краєвиди, які варті публікації у #NationalGeographic. Про те, що Іван прекрасно орієнтується на маршруті і знає безліч місць для гірських гурманів я взагалі мовчу.

 

 

 

#ВисокаКухня - це тег, який повинен супроводжувати основну масу публікацій на сторінці Івана. За 6 днів походу у нас не повторилася жодна страва. Все було на стільки смачно, що я навіть взяв кілька рецептів для приготування вдомаsmiley.

Іван дуже класно розуміється на спорядженні. Він знає де купити технологічну снарягу #незавсігрошісвіту. Розрахує до грама все, що потрібно взяти у тривалий похід, зробить огляд популярних і маловідомих, але якісних брендів.

 

 

 

Іван фанатик екології. Те, що ми після табору ми не залишали собою сміття - це само собою. Іван забороняв нам спалювати відходи, які викидають в атмосферу шкідливі речовини (пластик, поліетилен, пакети з супів), тому ми все зносили з собою на низ. На новому таборі Іван робив порядок біля ватри, ми пропалювали жестяні банки та прибирали залишки перебування, які залишилися від попередників. Ще від Івана я заразився нелюбов'ю до використання вологих сарветок у горах. Спеціально в похід купив пачку на 60 штук. Але жодної не використав. Виявляється альтернатива є)). Тут хочеться сказати тільки одне - будь як Іван.

А ще ми брати по духу. За останні вечори походу біля ватри ми згадали рокотеки у Львові, Студентське братство, Пласт, співаники, пісні Роксоляна, Ето, Жовсті стрічки, Червона рута, Б'ютіфул Карпати, ну і куди ж без Я піду в далекі гориsmiley.  Безліч спогадів про фестивалі Захід, Форт-місія, Підкамінь, Свірж, Великдень в Космачі, Шешори.

Подорожувати з Іваном і його командою комфортно і безпечно. Якість походу набагато вища, за ціну. За що Іван отримав від мене шмат конструктивної критикиwink. Бо не можуть так дешево коштувати такі якісні послуги.

Подорожуйте!smiley