Блог

08.02.2020

Якихось неймовірних скілів від вас ніхто не вимагає, але є кілька порад, які допоможуть зібрати і упакувати рюкзак без проблем. З цього, мабуть, і почнемо. Головне - не відкладайте до останнього моменту...

02.02.2020

З чого почати? Загальна фізична підготовка просто необхідна. Тут все просто: пару підходів присідання, в планочку стали, віджалися, підтягнулися. Але якщо ми говоримо про спеціальну підготовку, то краще бігу нічого порадити не можу. Де завгодно - в парку...

26.12.2019

Стендапи, таймінги, апдейти, дедлайни, апруви, брейнсторми, факапи... - ойййй)) Багатьом знайомі ці слова? О, так! І як же хочеться іноді про них забути, втекти від усього цього, струсити з себе тягар важливих справ, обов'язків, часових меж, залишити посади і просто виииидохнуть...

10.12.2019

«Навіщо і чому люди ходять в гори?» - запитують новачки. Тому що, досвідчені походніки, сходжувачі і альпіністи вже давно для себе це питання вирішили. Як в пісні у Висоцького «краще гір можуть бути тільки гори, на яких ще не бував».

04.12.2019

Раптом, я впаду з гори? Що якщо нападе ведмідь або вовк? Куди сховатися від кабана? А що ми будемо їсти і де будемо спати? Я не замерзну? Де взагалі там митися? Що робити, якщо мене вкусить змія або павук? Тааак, тепер вдих-видих...

31.03.2019

Несамовите - одне з високогірних озер в українських Карпатах і, потрібно сказати, ледь не найпопулярніше. Воно овіяне надзвичайними легендами, містичними переказами і щорічно збирає у своїх вод тисячі туристів.

23.03.2019

Свидовець - це унікальний гірський масив, який не дарма ще називають серцем Європи. Відмінною рисою краю є велика кількість унікальних високогірних озер з чистою і крижаною водою.

21.03.2019

Піп Іван - це відома вершина в Українських Карпатах, яка розташувалася поблизу Гуцульських гір. Своєю популярністю вона зобов'язана будівництву історичного значення - польської обсерваторії на вершині. Міністерство ВПС Польщі ініціювало закладення фундаменту Обсерваторії на Піп Івані в 1936 році.

06.03.2019

Говерла привертає підкорювачів цілий рік. А в період з середини травня до середини жовтня відкрито найактивніший туристичний сезон на Говерлу. "Льодовикового періоду" тут немає, проте іноді сніг може залишатися в горах навіть влітку. Схили гори переважно вкриті травами та заростями кущів.

Тетяна Старжинська
19.06-21.06.2018

Берлебашка. Полонина. Стаємо на обід і відпочинок, ще досить рано – тому підемо далі на Лисичу, так ми собі подумали) Насувається сильна злива, і дуже стрімко! За кілька хвилин до того як... піде сильний дощ з градом і шквальним вітром, ставимо намета. Встигли!